Олімпіадному учнівському рухові вже понад 100 років. Його від щирого серця та творчого натхнення подарували педагогіці наші колеги зі сфери точних та природничих наук. Пізніше до шанувальників математики і фізики долучилися представники інших галузей знань, у тому числі й учені-філологи. Предметні олімпіади фундатори замислювали виключно як події, вільні від адміністративного диктату, як творчі майстерні для видатних науковців, захоплених своєю справою вчителів, а головне - для найобдарованіших учнів.

За часів Радянського Союзу рішення про проведення на загальнодержавному рівні предметних олімпіад ухвалювалися з ініціативи Академії наук СРСР, і головою оргкомітету всесоюзних олімпіад була людина незаперечного наукового авторитету - уславлений фізик-академік І.Кікоїн, а його заступником - геніальний математик ХХ століття легендарний академік А.Колмогоров. Засновникам цієї унікальної справи не могло привидітися навіть у найжахливіших снах те, що відбувається сьогодні навколо наукових змагань школярів.

З перших днів існування ФІМЛІ найкращі ліцеїсти гідно виступали на всіх етапах предметних олімпіад та були нагороджені грамотами та дипломами.

Для отримання детальної інформації див. розділ "Ліцейний олімп"

Кiлькiсть переглядiв: 1828

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 15 Квітня 2021

Цей сайт безкоштовний!