Благодійний фонд

https://phymly.foundation

Благодійний Фонд «ФІМЛІ» створений з метою реалізації проектів і заходів в освітній діяльності, та допомоги в забезпеченні всіма необхідними матеріальними ресурсами для розвитку «ФІМЛІ». Ми віримо, що Благодійний Фонд стане постійним помічником всього колективу «ФІМЛІ». І ми впевнені, що посильна участь кожного небайдужого допоможе ліцею піднімати рівень освіти не тільки в нашому місті, а й в Україні! Всі разом ми зробимо «ФІМЛІ» ще сильніше!

Відкриття «ФІМЛІ» в 1993 році стало подією, яка істотно змінила середню школу в нашому місті. За 25 років багато дітей отримали унікальну можливість працювати з прекрасними педагогами в стінах невеликого, але затишного ліцею. І результатом цієї спільної роботи стала популярність «ФІМЛІ», як одного з кращих навчальних закладів України. А випускники з вдячністю згадують рідний ліцей.

Фінансування ліцею здійснюється з державного бюджету на загальних підставах. І звичайно ж цих коштів не вистачає навіть на найнеобхідніше. Але ж у викладачів ліцею є багато ідей, як зробити процес навчання ще більш захоплюючим і ефективним! Але на це знайти кошти в бюджеті дуже складно ...

Кiлькiсть переглядiв: 1405

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 15 Квітня 2021

Цей сайт безкоштовний!