Стратегічне завдання роботи педагогічного колективу - створення і реалізація умов для набуття освіти високого рівня, всебічного розвитку особистості учня, підготовки його до життя і діяльності в умовах сучасного мінливого світу.
Головною діючою особою навчального процесу у Черкаському фізико-математичному ліцеї є учень. Робота педагогічного колективу повністю підпорядкована освітній меті навчання в ліцеї - виявленню здібностей кожного учня, всебічному розвитку його здібностей, формуванню духовно багатої, креативно мислячої, конкурентно-спроможної особистості. ФІМЛІ створює умови для саморозвитку, самоствердження, самореалізації дитини.
За 20 років існування ліцею ні в кого не залишилося сумнівів щодо доцільності переходу до поглибленого вивчення не одного, а цілого ряду предметів. Освіта, що її отримують випускники ліцею, дозволяє їм успішно витримувати вступні випробування до найпрестижніших вищих навчальних закладів України, ближнього зарубіжжя, країн Європи та Америки.
Для реалізації основних завдань Концепції виховання дітей та молоді у національній системі освіти, виховання свідомого громадянина України навчально-виховний процес у ліцеї будується на основі глибокого всебічного вивчення особистості ліцеїста шляхом ефективної роботи психолого-соціальної служби, науково обґрунтованого діагностування, аналізу динаміки розвитку кожної дитини, створення відповідних умов для задоволення її зростаючих потреб в отриманні якісної освіти і активної участі в житті соціуму; на основі забезпечення гармонійного розвитку та виховання загальнолюдських цінностей, формування культури учнів, зміцнення духовного, психічного, фізичного здоров'я, наданні допомоги в саморозвитку кожного школяра.
Кiлькiсть переглядiв: 1416

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 15 Квітня 2021

Цей сайт безкоштовний!