Навчання в ліцеї триває протягом п'яти років. Сьогодні в ліцеї на 5 курсах (від 0 по 4) у 12 академічних групах (класах) навчається 342 учні. За роки свого існування ліцей дав дорогу в життя 6429 вихованцям. Із них закінчили курс повної середньої освіти з золотою медаллю - 104 особи, нагороджені Срібною медаллю - 47 осіб. Майже всі випускники продовжили своє навчання у ВНЗ найвищих рівнів акредитації в Україні та за її межами, 95% за рахунок державного замовлення за спеціальностями, що безпосередньо пов'язані з природничо-математичним циклом.
Зараз у ліцеї навчаються діти з більш як 20 шкіл міста Черкаси та прилеглих населених пунктів. Право навчатися у ліцеї учні здобувають за підсумками вступного тестування з математики і української мови. Частина учнів зараховується на 0-ий курс ліцею за наслідками «Олімпіади юних математиків», яка вже стала традиційною і проводиться у лютому-березні кожного року.
0-й курс (7 клас) є підготовчим до навчання у ліцеї. Учні, їх батьки, вчителі мають змогу ще раз перевірити правильність вибору профілю навчання, його відповідність здібностям та уподобанням кожного з учнів. Навчання протягом року здійснюється за звичайними шкільними програмами, але в змінених умовах дає змогу не лише подолати прогалини у знаннях учнів, але й іноді призводить до повної зміни уявлень учнів та їх батьків про можливості дитини; не тільки допомагає звикнути до відповідної системи вимог, але й сформувати навички, необхідні для подальшого поглибленого вивчення математики, фізики, інформатики та інших предметів.

Викладання ведеться українською мовою.

Кiлькiсть переглядiв: 2242

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 15 Квітня 2021

Цей сайт безкоштовний!