Повернутися до звичайного режиму

Олімпіадному учнівському рухові вже понад 100 років. Його від щирого серця та творчого натхнення подарували педагогіці наші колеги зі сфери точних та природничих наук. Пізніше до шанувальників математики і фізики долучилися представники інших галузей знань, у тому числі й учені-філологи. Предметні олімпіади фундатори замислювали виключно як події, вільні від адміністративного диктату, як творчі майстерні для видатних науковців, захоплених своєю справою вчителів, а головне - для найобдарованіших учнів.

За часів Радянського Союзу рішення про проведення на загальнодержавному рівні предметних олімпіад ухвалювалися з ініціативи Академії наук СРСР, і головою оргкомітету всесоюзних олімпіад була людина незаперечного наукового авторитету - уславлений фізик-академік І.Кікоїн, а його заступником - геніальний математик ХХ століття легендарний академік А.Колмогоров. Засновникам цієї унікальної справи не могло привидітися навіть у найжахливіших снах те, що відбувається сьогодні навколо наукових змагань школярів.

З перших днів існування ФІМЛІ найкращі ліцеїсти гідно виступали на всіх етапах предметних олімпіад та були нагороджені грамотами та дипломами.

Для отримання детальної інформації див. розділ "Ліцейний олімп"

Кiлькiсть переглядiв: 1288

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 11 Грудня 2020

Цей сайт безкоштовний!