До уваги батьків учнів, які займаються на підготовчих курсах ФІМЛІ.

Шановні батьки учнів 5-6 класів, які ВЖЕ займаються на підготовчих курсах ФІМЛІ! Для участі в дистанційному форматі підготовчих курсів, Вам необхідно встановити додаток Телеграм на той номер телефону, який Ви вказували при оформленні документів.

ЛАСКАВО ПРОСИМО!

ФІМЛІ - це я, ФІМЛІ - це ми, це кращі люди на Землі!


УВАГА! ОГОЛОШЕНО НАБІР НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ ДО ЧЕРКАСЬКОГО ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНОГО ЛІЦЕЮ (ФІМЛІ) ДЛЯ УЧНІВ 5-6 КЛАСІВ

Кожного року у вересні-жовтні у Черкаському фізико-математичному ліцеї (ФІМЛІ) розпочинають роботу підготовчі курси для учнів 5-6 класів (математика, українська мова, англійська мова, інформатика). Підготовчі курси дадуть можливість покращити свої знання з вказаних предметів та підготуватись до вступних іспитів. Навчання в ліцеї починається з 7 класу. Пропонуємо заповнити анкету для оптимізації зв'язку з батьками майбутніх ліцеїстів - https://goo.gl/y4IxCb

УВАГА! ШУКАЄМО ТАЛАНОВИТИХ ЛІЦЕЇСТІВ!

Традиційно Черкаський фізико-математичний ліцей (ФІМЛІ) оголошує набір учнів для навчання у ФІМЛІ. Для вступу до ліцею необхідно здати вступні іспити (математика та українська мова), які відбудуться у перших числах червня. Пропонуємо заповнити анкету для оптимізації зв'язку з батьками майбутніх ліцеїстів - https://goo.gl/KqwR0C

Черка́ський фі́зико-математи́чний ліцей(ФІМЛІ)— ліцей в місті Черкаси. Був створений у1993році на базі колишньої школи №13. Бренд і логотип ФІМЛІ відомі сьогодні далеко за межами області, про нього знають у країнах СНД та далекого зарубіжжя. У 2005 році ФІМЛІ став дипломантом фінального етапу конкурсу якості «100 найкращих товарів України» в номінації «освітні послуги».

У ліцеї поглиблено вивчаються математика та фізика. За рахунок ефективнішої організації навчальної діяльності учнів значно зростають можливості опанування і іншими предметами навчального плану. Класно-урочна система організації занять органічно поєднується з індивідуальними і позакласними формами роботи. Оптимізації навчального процесу, подоланню перевантаження учнів та педагогічних працівників сприяє і робота за двоваріантним розкладом (червоний і синій), доцільність якого підтверджена протягом багатьох років його використання починаючи з 1 курсу (8 класу) учні навчаються 6 днів на тиждень.У практиці роботи педагогічного колективу важливе значення надається авторській модернізації існуючих навчальних планів і програм, що в свою чергу забезпечується за рахунок індивідуального, особистісного підходу до добору і розстановки висококваліфікованих викладачів.

Учениця Черкаського фізико-математичного ліцею (ФІМЛІ) на “Олімпіаді геніїв”

/Files/images/1.jpg

У місті Фінікс (Арізона, США) завершився міжнародний науково-технічний конкурс молодих вчених Intel ISEF 2016 (проходив з 9 по 13 травня), який став вдалим для українських учасників. Intecracy Group надає технічну допомогу для проведення цього конкурсу в Україні.

Проект Фионг Ань Чан, присвячений фігурним числам, став своєрідною сенсацією конкурсу. Вона досліджувала властивості фігурних чисел і змогла вивести формулу для знаходження загальних елементів двох їх послідовностей. Тема властивостей фігурних чисел цікавила багатьох відомих математиків, серед яких Фермі, Ейлер, Коші. Але до цього часу ще нікому не вдавалося вирішити цю задачу. Отримані результати можуть використовуватись в різноманітних сферах наук,наприклад, в криптографії та комп’ютерних науках, біоінженерії та нанофізиці.

/Files/images/2.jpg

Про Чан Фионг Ань

Чан Фионг Ань, випускниця Черкаського фізико-математичного ліцею, з перших днів навчання показала себе здібною, талановитою дівчинкою, яка проявила не абиякі здібності до вивчення математики та природничих дисциплін. Вона була призером олімпіад з математики різних рівнів та конкурсу-захисту наукових робіт Малої Академії Наук. Разом з тим вона є неодноразовим призером олімпіад з англійської мови та призером міжнародного мовного конкурсу ім.Петра Яцика.

Таких успіхів вона досягла завдяки творчій атмосфері, що панує у фізико-математичному ліцеї (ФІМЛІ), плідній праці педагогів, зокрема, вчителя математики Барвінка Романа Леонідовича. Удосконаленню знань з математики сприяла і співпраця з викладачем Черкаського національного університету ім.Б.Хмельницького Бабенком Сергієм Віталійовичем.

Успіх у конкурсі Intel-техно є наслідком багаторічної системної роботи вчителів по підготовці до олімпіад і конкурсів різних рівнів.

Про конкурс

Конкурс ISEF називають “Олімпіадою юних геніїв”, так як взяти участь у ній можуть лише учні 9-11-х класів або студенти професійно-технічних училищ, технікумів та ліцеїв (до 20 років). Для цього необхідно зареєструватися у липні-серпні на сайті intel.ipt.kpi.ua (назва нацконкурсу - Intel-Техно Україна) та надіслати тезу свого проекту(по інженерії,екології,фізиці,астрономії і т.д). Головне, щоб проект носив прикладний характер,тобто вирішував проблему. Проект може бути індивідуальним або командним(2-3 людини),також має бути науковий керівник (ним може бути шкільний вчитель). Тезу розглядає комітет конкурсу (викладачі НТУУ «КПІ» та співробітники Intel) кращих запрошують на фінал у Києві (у жовтні).

Для участі у фіналі необхідно оформити постер 120 х 120 см з інформацією про проект. Наявність працюючої демонстраційної мод елі підвищує шанси на перемогу у декілька разів. Переможці нацконкурсу відправляються на міжнародний фінал в США, який зазвичай проходить в травні (головний приз - 75 тисяч доларів на навчання). Перед від’їздом до Америки необхідно підготувати постер англійською мовою. Інші учасники отримують цінні подарунки.

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 15 Квітня 2021

Цей сайт безкоштовний!