4-А курс
ПІП учня | Місце навчання | Форма навчання | Факультет (спеціальність) | |
Держ. замовл. | Контр. форма | |||
Бобрика Дмитро Олександрович | КПІ | Х | машинобудування | |
Гаращенко Юлія Сергіївна | Київська академія внутрішніх справ | Х | ||
Гетьман Владислав Юрійович | КПІ | Х | Теплоенергетика | |
Гибало Альона Анатоліївна | ЧНУ | Х | Фіз..мат., | |
Давиденко Марія Костянтинівна | КПІ | Х | Хіміко-технологічний | |
Дубина Ярослава Юріївна | НМУ ім..Богомольця | Х | Лікувальна справа | |
Капустіна Олена Олександрівна | ВМУ ім..Пирогова | Х | х | Стоматологія |
Климишина Катерина Євгеніївна | КНУ | Хімічний | ||
Ковальський Євген Михайлович | КПІ | Х | Теплоенергетичний | |
Кондратенко Анжеліка Вадимівна | НУХТ | Х | Технологія оздоровчих продуктів харчування | |
Куксенко Роман Сергійович | НАУ | Х | Комп’ютерно-інформаційні технології | |
Лелека Василь Васильович | ЧНУ | Х | Комп’ютерно-інформаційні технології | |
Лесик Андрій Іванович | КМА | Х | Інформатика | |
Маковський Антон Петрович | ДУТ | Х | Захист інформац.комунікац.систем | |
Миколаєнко Євгенія Анатоліївна | КНТЕУ | Х | Міжнародна економіка | |
Надточій Сергій Сергійович | ЛП | Х | Інформац.технології | |
Огородніков Владислав Юрійович | КПІ | Х | Мікро та наноелектроніка | |
Озерова Анастасія Геннадіївна | Москва, вища школа економіки | Х | Економічний | |
Оксанченко Альвіна Володимирівна | ХПІ | Х | Інженерно-фізичний | |
Пасічна Вікторія Миколаївна | ЧНУ | Х | Комп’ютерно-інформаційні технології | |
Попов Данііл Олександрович | Одеська нац.морська академія | Х | Судноводій ний | |
Русенко Костянтин Олегович | ЧНУ | Х | Комп’ютерно-інформаційні технології | |
Скрипніков Леонід Анатолійович | ЧНУ | Х | Комп’ютерно-інформаційні технології | |
Солод Богдан Юрійович | КНУ | Х | Високі технології | |
Хомік Михайло Вікторович | Чехія | Комп’ютерно-інформаційні технології | ||
Шмикова Анастасія Андріївна | КПІ | Х | Хіміко-технологічний ф-т | |
Шмідт Богдан Сергійович | КПІ | Х | Біомедична інженерія | |
Шморгун Аліна Ігорівна | ЧДТУ | Х | Будівельний ф-т, хімічна технологія | |
Янко Микола Сергійович | Словаччина | Комп’ютерно-інформаційні технології |
4-Б курс
ПІП учня | Місце навчання | Форма навчання | Факультет (спеціальність) | |
Державне замовлення | Контрактна форма | |||
Частоколенко Дар’я Ігорівна | КНУ | х | Кібернетика | |
Приходько Алла Юріївна | ЧДУ ФМТ | х | Облік і аудит | |
Погрібна Марина Вікторівна | КНТЕУ | х | Міжнародна економіка | |
Перемієнко Аліна Вікторівна | КНТЕУ | х | Облік і аудит | |
Бівзюк Владислав Олегович | ЧНУ | х | Математика | |
Добровольський Володимир Валер. | ДМА | х | Лікувальна справа | |
Борисовський Костянтин Анатол. | НАУ | х | АКГТ | |
Торгало Павло Сергійович | НМУ ім..Богомольця | х | Лікувальна справа | |
Луньов Антон Валерійович | Польща універ. | |||
Дяченко Тетяна Володимирівна | МФТІ | х | Управління та прикладна математика | |
Громова Тетяна Сергіївна | КПІ | х | ФІОТ | |
Ткачук Сергій Вікторович | ЧДБК | х | Розробка програм забезпечення | |
Чаур Анастасія Олександрівна | КНУБА | х | Архітектура | |
Коробов Сава Миколайович | КНУ | х | Біологія | |
Малігонова Анна Іванівна | ВНМУ ім..Пирогова | х | Лікарська справа | |
Грипак Іван Юрійович | ЧНУ | х | Комп’ютерні науки | |
Приз Максим Володимирович | КНЕУ | х | Комп’ютерні науки | |
Борисов Олексій Вікторович | НУК ім..Адм. Макарова | х | Комп’ютерні науки | |
Суліменко Олексій Сергійович | КНУ | х | Міжнародна економіка | |
Лисенко Анна Валеріївна | КНУ | х | Інформац. Технології | |
Жирякова Дарья Дмитрівна | РУДЕН Москва | х | Маркетинг | |
Прєлова Анна Євгеніївна | Польща | х | ||
Кислиця Євгенія Олександрівна | КНУ | х | РФФ, прикладна фізика | |
Заболотна Олена Василівна | НАУ | х | ракетобудування | |
Люта Анастасія Володимирівна | КНУ | х | Кібернетика, системний аналіз | |
Пригодюк Володимир Васильович | КНУБА | х | ПО |
4-В курс
Бараненко Ілля Юрійович | КНУ | Системний аналіз | ||
БеляєваКрістіна Сергіївна | Одеський нац..ун-т Мечникова | Комп’ютерна інженерія | ||
Богатирьов Нікіта Олександрович | КПІ | Телекомунікації | ||
Богдан Павло Олександрович | ЧНУ | Історія і філософія | ||
Бондар Тетяна Олександрівна | Польща | |||
Босецька Наталія Сергіївна | КПІ | ФІОТ | ||
Бут В’ячеслав Олександрович | ЕПІ | Електромеханіка | ||
Ганноцька Анастасія Юріївна | Мед. Ім..Богомольця | Лікувальна справа | ||
Глушенок Валерій Олегович | КПІ | ФІОТ | ||
Гриценко Карім Халіллулайович | США, у-т Флорида | Механічний ф-т | ||
Гулак Віталій Олександрович | Львів, політехн. | Будівництво | ||
Гулін Андрій Олегович | КНУ | Фізичний ф-т | ||
Жура Олександра Ярославівна | Львів, Нац.мед.ун-т | Лікувальна справа | ||
Коломієць Роман Олегович | КНУ | радіофізика | ||
Кондратьєв Арсен Сергійович | КПІ | Теплоенергетичний | ||
Кумечко Анастасія Вікторівна | КНЕУ | Економіка й управління | ||
Мажаренко Владислав Віталійович | КПІ | Телекомунікації | ||
Мізенов Артем Михайлович | ЧНУ | Компютерно-інформац.сист. | ||
Мороз Нікіта Русланович | Польща, Варшава ун-т | фінанси | ||
Носенко Олександр Ігорович | Польсько-японський ун-т | Комп’ютерні технологіі | ||
Онищенко Ігор Олександрович | КПІ | ФІОТ | ||
Поліщук Софія Василівна | Вінница, нац..мед.ун-т | Лікувальна справа | ||
Сабо-Поліщук Назар Павлович | Польща, Лодзь | Комп’ютерні технології | ||
Савченко Ганна Олександрівна | КНУБА | х | архітектурний | |
Силенко Даяна Ігорівна | Чехія, аграрний у-т | Підготовче відділення | ||
Силенко Дар’яна Ігорівна | КНУ | Юридичний, правознавство | ||
Смаглій Антон Сергійович | КПІ | Авіа- та ракетобудування | ||
Солопенко Марина Володимирівна | КНУ | Економічний ф-т | ||
Шевцов Богдан Вікторович | Львів політехн. | Автоматика та метрологія |
Коментарi